niedziela, 28 grudnia 2014

Próba wjazdu do Ghany, czyli Wybrzeże po raz drugi

Jest KSIĄŻKA!!!
Naszym pragnieniem jest, by dotarła ona do jak największego grona odbiorców, jako inspiracja i zachęta do podążania za marzeniami i do życia w pełni przeznaczenia i potencjału. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć wersję elektroniczną książki i wysłać ją każdemu zainteresowanemu, bez jakiejkolwiek opłaty.

Jeśli chciałbyś otrzymać darmową wersję książki- wyślij nam proszę e-mail na adres: truckrainbow@gmail.com
lub wejdź na stronę: www.rainbowtruck.pl/ebook


Pozdrawiamy Serdecznie
Sylwia i Michał

GALERIA ZDJĘĆ

W drodze do Abidżanu

Abidżan, przedmieście

Poranna toaleta
Fabryka
Ho ho ho...Salon piękności


Z powrotem na lagunie

Świąteczne sprzątanieWasze zdrowie kochani. Spełnienia marzeń w nowym roku!

4 komentarze:

 1. Dopiero teraz znalazłam waszego bloga, szkoda, że nie wczesniej... mieszkam w Ghanie od 5 lat, chwilowo na wakacjach poza krajem. Mogłabym Wam powiedzieć, że trzeba było brać wizę tranzytową, a potem płacić karę za overstay (luzik).albo załatwiłoby się wam zaproszenie. Ale nic to, może następnym razem! Trzymajcie się i udanej podróży! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Agnieszka ! Super że znalazłaś bloga, lepiej późno niż wcale. Jesteśmy już w Ghanie. Będziemy przynajmniej miesiąc. Może przedłużymy wizę, zobaczymy. Jak wrócisz to daj znać. Może się gdzieś spotkamy. Byłoby bardzo miło. Pozdrawiamy Cię serdecznie i miłych wakacji:-)

   Usuń
 2. Znalazłam Was dzięki Monice oczywiście. Wracam niestety dopiero w czerwcu. Ale może gdzieś, kiedyś... będę śledzić bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super...w czerwcu pewnie nas już nie będzie, ale może...;-) trzymaj się ciepło :-)

   Usuń