poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Pożegnanie Rainbowtrucka

...
Nigdy nie mieliśmy planów, oczekiwań czy wytycznych. Jesteśmy wolni, z głową ciągle pełną marzeń. Minęły prawie dwa lata. Czyżby czas Rainbowtrucka nieoczekiwanie dobiegł końca? Trucka może tak, ale nasz z pewnością nie. „Prześpijmy się z tą myślą”, mówię. Ale ja i tak już wiem.  Sprawa wydaje się przesądzona. Tak po prostu, tak nagle… jak całe nasze dotychczasowe, wspólne życie.
...

JUŻ NIEDŁUGO UKAŻE SIĘ NASZA KSIĄŻKA!!! 
Tą i inne niesamowite historie z naszej dwuletniej przeprawy przez kilkanaście krajów afrykańskiego lądu będziesz mógł zabrać do domu. Poznasz w niej nasze życie, cudownych, napotkanych po drodze ludzi, poznasz smaki i zapachy Afryki. 
Pozdrawiamy Was serdecznie i już wkrótce szukajcie nas w księgarniach !8 komentarzy:

 1. Good luck on your new adventure!

  OdpowiedzUsuń
 2. I love love love you! Love your heart, your spirit! Love to read from you. I miss you very much. Pray that we will be crazy and come to visit you.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We love you Salome too. We will see each other.. sooner or later but we will ;-)

   Usuń
 3. beautiful picture... I hope to make a contact on hamradio... Best 73's from F4CVQ Vincent in N-E France.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you Vincent. Hope the contact on hamradio will work. Best 73's

   Usuń
 4. Jestescie szaleni, i pozytywnie zakreceni!!!! Czytam Wasz blog od poczatku, lezka w oku mi sie zakrecila, ze musieliscie sprzedac domek. Z calego serca zycze Wam powodzenia i ahoj przygodo - niech moc bedzie z Wami:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. Każde pożegnanie to nowy początek, jak to mawiał nasz znajomy z Togo. Tak więc to co wydaje się wielką stratą może w rzeczywistości być pięknym błogosławieństwem. Pozdrawiamy Cię serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i spełnienia Twoich marzeń.

   Usuń