wtorek, 17 maja 2016

Sierociniec w Kenii

...
                Grace biegnie, by pierwsza przywitać nas tuż przy bramie.  Okrzyk radości, wyciągnięte ręce i wielki uścisk na dzień dobry dodaje mi skrzydeł. Jej umysł nie pracuje jak u typowej czternastolatki, bardziej przypomina kilkuletnie dziecko. Jej serce natomiast jest wielkie jak świat, a miłością, prostotą i uśmiechem rozpuszcza najtwardsze nawet lodowce ludzkiego dorosłego serca. „Kto podzieli się z Jackiem?”, pytam dzieci idąc z nimi na ryby. Mam sześć pociech, każda, oprócz Jacka, ma kilka groszy na cukierka.
...

JUŻ NIEDŁUGO UKAŻE SIĘ NASZA KSIĄŻKA!!! 
Tą i inne niesamowite historie z naszej dwuletniej przeprawy przez kilkanaście krajów afrykańskiego lądu będziesz mógł zabrać do domu. Poznasz w niej nasze życie, cudownych, napotkanych po drodze ludzi, poznasz smaki i zapachy Afryki. 
Pozdrawiamy Was serdecznie i już wkrótce szukajcie nas w księgarniach !
Z Wiolką na ryby


Enock


Frederick

Lorna

Set

Johanes

Robert

Grace
Mercy

Queen


Navil i Brandon


Babcia Grace, wdowa, każdego dnia przychodzi na posiłek

Budują antenę


Nocne nasłuchiwania z kosmosu


Próba łączenia ze wszechświatem


Na jeziorze Victoria


2 komentarze:

  1. Wspaniale czyta mi się Wasze przygody. Tym bardziej, że od zawsze marzyłam i marzę o tym, by zostawić wszystko i po prostu wyjechać. Coraz trudniej mi usiedzieć w miejscu.. A Afryka strasznie mnie fascynuje. Powodzenia! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej Martyna, cieszymy sie że czytasz nasze zapiski. Cóż...nigdy nie jest za późno by chwycić marzenia...chociaż na chwilę. Życie jest zbyt krótkie by nie spróbować. Afryka jest pełna kontrastów, tak jak piszesz- fascynuje, czasami wzrusza , ale równie często irytuje. Może własnie ta mieszanka i nieprzewidywalność jest taka ciekawa. Życzymy Ci wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń i życia z którego będziesz zadowolona. Pozdrawiamy serdecznie i być może do zobaczenia.

      Usuń