wtorek, 17 maja 2016

Sierociniec w Kenii

Jest KSIĄŻKA!!!
Naszym pragnieniem jest, by dotarła ona do jak największego grona odbiorców, jako inspiracja i zachęta do podążania za marzeniami i do życia w pełni przeznaczenia i potencjału. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć wersję elektroniczną książki i wysłać ją każdemu zainteresowanemu, bez jakiejkolwiek opłaty.

Jeśli chciałbyś otrzymać darmową wersję książki- wyślij nam proszę e-mail na adres: truckrainbow@gmail.com
lub wejdź na stronę: www.rainbowtruck.pl/ebook


Pozdrawiamy Serdecznie
Sylwia i Michał






























GALERIA ZDJĘĆ






Z Wiolką na ryby






Enock


Frederick

Lorna

Set

Johanes

Robert

Grace




Mercy

Queen


Navil i Brandon


Babcia Grace, wdowa, każdego dnia przychodzi na posiłek

Budują antenę


Nocne nasłuchiwania z kosmosu


Próba łączenia ze wszechświatem


Na jeziorze Victoria






2 komentarze:

  1. Wspaniale czyta mi się Wasze przygody. Tym bardziej, że od zawsze marzyłam i marzę o tym, by zostawić wszystko i po prostu wyjechać. Coraz trudniej mi usiedzieć w miejscu.. A Afryka strasznie mnie fascynuje. Powodzenia! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej Martyna, cieszymy sie że czytasz nasze zapiski. Cóż...nigdy nie jest za późno by chwycić marzenia...chociaż na chwilę. Życie jest zbyt krótkie by nie spróbować. Afryka jest pełna kontrastów, tak jak piszesz- fascynuje, czasami wzrusza , ale równie często irytuje. Może własnie ta mieszanka i nieprzewidywalność jest taka ciekawa. Życzymy Ci wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń i życia z którego będziesz zadowolona. Pozdrawiamy serdecznie i być może do zobaczenia.

      Usuń